KUPONLAR

Canlı Skorlar
Danimarka U19
0 - 1
Fransa U19
Türkiye U19
0 - 0
İspanya U19
IK Sirius
0 - 0
Malmö FF
Sparta Prag
0 - 0
FK Pardubice
AGF Aarhus
0 - 0
Midtjylland
FC Nordsjaelland
0 - 0
Aalborg
Bodo/Glimt
0 - 0
Odds BK
Jagiellonia Bialystok
0 - 0
Puszcza Niepolomice
Slask Wroclaw
0 - 0
Lechia Gdansk
Palestino
1 - 1
Cuiaba
LDU Quito
3 - 0
Always Ready
Cerro Porteno
1 - 1
Atletico Paranaense
Argentinos Juniors
0 - 2
Atletico Tigre
Independiente Rivadavia
1 - 0
Gimnasia La Plata
Instituto Cordoba
3 - 1
Independiente
Barracas Central
0 - 0
Newells Old Boys
Radnicki 1923 Kragujevac
0 - 0
Zeleznicar Pancevo
Napredak Krusevac
0 - 0
FK Partizan
Bohemians
0 - 0
Shamrock Rovers
Cobh Ramblers
0 - 0
Kerry
Athlone Town
0 - 0
Ringmahon Rangers
Waterford FC
0 - 0
Cockhill Celtic
Galway United
0 - 0
Longford Town
Drogheda United
0 - 0
Dundalk
Treaty United
0 - 0
Kilbarrack United
Wilton United
0 - 0
Carrigaline
UTC Cajamarca
0 - 0
Cusco FC
Sport Huancayo
0 - 0
Deportivo Garcilaso
Al Ahly
0 - 0
Aluminium Nag Hammadi
Albacete
1 - 1
Yeclano
Amstetten
0 - 0
Rapid Wien II
Chornomorets Odessa
0 - 0
Yarud Mariupol
Telstar
0 - 0
Dordrecht
Ujpest
0 - 0
Trencin
Pohronie
2 - 2
Podbrezova
Nice
2 - 2
Leganes
Derby County
1 - 0
Stockport County
Heerenveen
0 - 0
PEC Zwolle
Crystal Palace
1 - 1
Charlton Athletic
Millwall
0 - 0
Reading
Borussia Dortmund II
0 - 0
Eintracht Frankfurt II
Ajax
1 - 0
Olympiakos
Rot-Weiss Erfurt
0 - 0
RB Leipzig
Sparta Rotterdam
1 - 0
Roda
Leoben
0 - 0
Sturm Graz II
Energie Cottbus
0 - 0
FSV Zwickau
Sligo Rovers
2 - 0
Everton
Podbrezova
0 - 0
Tatran Presov
Guingamp
0 - 0
Concarneau
Amstetten
0 - 1
LASK Juniors
Mainz 05 II
0 - 1
Bahlinger SC
Obolon-Brovar
0 - 0
Chayka
Swarovski Tirol
0 - 0
Lyon
Salernitana
0 - 0
Volos NFC
Zorya Luhansk
0 - 0
Lokomotiva Zagreb
Ried
0 - 0
Debrecen
Preussen Münster
0 - 0
Heracles
Köln
0 - 0
Sint-Truiden
Sportfreunde Lotte
0 - 0
VfB Oldenburg
St. Pauli
0 - 0
Greuther Fürth
Rheindorf Altach
0 - 0
Freiburg
Orleans
0 - 0
Auxerre
Donaufeld Wien
0 - 0
Stripfing
Grazer AK
0 - 0
Floridsdorfer AC
Rheindorf Altach
0 - 0
Freiburg
Rodez
0 - 0
Grenoble
Hohenems
0 - 0
Austria Lustenau
Traiskirchen
0 - 0
SV Horn
First Vienna
0 - 0
1860 München
Hallescher FC
0 - 0
Lokomotive Leipzig
Nottingham Forest
0 - 0
Sunderland
Austria Wien
0 - 0
Porto
Cadiz
0 - 0
Blackpool
Getafe
0 - 0
Coventry
Voitsberg
0 - 0
Lafnitz
Röthis
0 - 0
Bregenz
Bulle
0 - 0
Bavois
AB Gladsaxe
0 - 0
Holstein Kiel
Paderborn 07 II
0 - 0
Baunatal
Havant & Waterlooville
0 - 0
Portsmouth
Kilmarnock
0 - 0
Barrow
Eastleigh
0 - 0
Southampton
Fiorentina
0 - 0
Reggiana
Bamber Bridge
0 - 0
Salford City
Chorley
0 - 0
Wigan Athletic
Yeovil
0 - 0
Exeter City
St. Mirren
0 - 0
Carlisle United
Harrogate Town
0 - 0
Leeds United
Blyth Spartans
0 - 0
Gateshead
Dundela
0 - 0
Glentoran FC
Oxford United
0 - 0
Oxford City
Stamford
0 - 0
Rotherham United
Marine
0 - 0
Ashton United
Liversedge
0 - 0
Guiseley
Club Brugge II
0 - 0
Oostkamp
Maritimo
0 - 0
Al Nassr
Arjantin U23
0 - 0
Gine U23
CSMS Iaşi
0 - 0
Botosani
Unirea Slobozia
0 - 0
FCSB
Polonia Warszawa
0 - 0
Znicz Pruszkow
Odra Opole
0 - 0
Ruch Chorzow
Dziugas Telsiai
0 - 0
Hegelmann Litauen
Neuchatel Xamax
0 - 0
Stade Ouchy
FC Schaffhausen
0 - 0
Etoile Carouge
Aarau
0 - 0
Thun
Skeid
0 - 0
Alta
Vila Nova
1 - 1
Santos
Novorizontino
1 - 0
Chapecoense
Atletico Bucaramanga
1 - 0
Junior
Independiente Medellin
1 - 1
Millonarios
Vendsyssel FF
0 - 0
Roskilde
Hvidovre
0 - 0
HB Koge
B93 Kopenhag
0 - 0
Kolding IF
Opava
0 - 0
Graffin Vlasim
Olimpija Ljubljana
0 - 0
ND Primorje
Jastrzebie Zdroj
0 - 0
Hutnik Krakow
Chojniczanka Chojnice
0 - 0
Rekord Bielsko-Biala
Geylang International
5 - 3
Tanjong Pagar
DPMM FC
1 - 1
Hougang United
OLS
0 - 0
Vaajakoski
ABFF U17
0 - 0
Orsha
Torpedo BelAZ II
0 - 2
Lokomotiv Gomel
Slonim
0 - 1
Energetik-BGU Minsk
Ansbach 09
0 - 0
Nürnberg II
Schweinfurt
0 - 0
Aubstadt
Schwaben Augsburg
0 - 0
Viktoria Aschaffenburg
Manly United
0 - 1
Marconi Stallions
South Melbourne
1 - 2
Dandenong City
Melbourne Knights
2 - 1
Altona Magic
Launceston United
0 - 5
Riverside Olympic
Riga FC
3 - 0
FS Jelgava
JK Tammeka Tartu
0 - 0
FC Flora Tallinn
Nomme United
0 - 0
Nomme JK Kalju
Ulsan Citizen
0 - 0
Daegu II
HFX Wanderers
3 - 1
Valour
Universitario de Vinto
0 - 0
Santa Cruz
Cherno More Varna
0 - 0
CSKA 1948 Sofia
Levski Krumovgrad
0 - 0
Slavia Sofia
Corpus Christi
0 - 0
Tennessee
Fort Wayne
0 - 0
Midwest United
The Villages
0 - 0
Sarasota Paradise
Des Moines Menace
0 - 0
Milwaukee Bavarians
Salem City FC
0 - 0
Virginia Beach United
Reynir Sandgerdi
0 - 0
Kormakur / Hvöt
Cristobal Colon FBC
0 - 0
Rubio Nu
Kedah
1 - 2
Johor DT
Terengganu
3 - 2
Selangor FA
Queensland Lions
0 - 0
Redlands United
Nepean FC
0 - 5
Dulwich Hill
Northcote City
1 - 1
Werribee City
Bentleigh Greens
0 - 1
Sunshine Georgies
Glenorchy Knights Res.
0 - 4
South East United
Olympia Warriors
4 - 2
Hobart Utd
PEPO
0 - 0
Atlantis II
Kiffen
0 - 0
MyPa
Army XI
0 - 0
Kalighat Milan Sangha
Measurers
0 - 0
Diamond Harbour
NA Suruchi Sangha
0 - 0
Bss Sporting Club
Police
0 - 0
East Bengal
Southside Eagles
5 - 1
Moreton City II
UCV
1 - 0
Angostura FC
Carabobo
2 - 1
Academia Puerto Cabello
Dagon
2 - 1
I.S.P.E
Hurstville FC
4 - 0
Camden Tigers
FFSA NTC Girls (K)
0 - 3
Adelaide Comets (K)
Flinders United (K)
1 - 2
Sturt Lions (K)
West Adelaide (K)
5 - 2
Adelaide City (K)
Launceston United U21
3 - 4
Riverside Olympic U21
Malezya U19
0 - 0
Brunei U19
Tayland U19
0 - 0
Singapur U19
KV Vesturbaejar
0 - 0
IH Hafnarfjordur
Nepean U20
1 - 2
Dulwich Hill U20
Hurstville U20
2 - 5
Camden Tigers U20
Springvale White Eagles
5 - 1
Casey Comets
Bentleigh Greens U23
2 - 0
George Cross U23
Northcote City U23
4 - 0
Werribee City U23
Llay Miners Welfare
0 - 0
Denbigh Town
Flint Mountain
0 - 0
Gresford Athletic
Taffs Well
0 - 0
Merthyr Town
Afan Lido
0 - 0
Cardiff City U21
Ruthin Town
0 - 0
Bangor 1876
Centro Espanol
0 - 0
CA Lugano
Deportivo Espanol
0 - 0
Puerto Nuevo
Stjarnan / K / Á U19 II
0 - 0
Selfoss / Árborg U19
Kemeten
0 - 0
Pinkafeld
SV Rohrbach
0 - 0
Zemendorf-Stöttera-Pötte
USC Wallern
0 - 0
SK Pama
Draßmarkt
0 - 0
Oberpullendorf
Markt Allhau
0 - 0
Jennersdorf
Mühlgraben
0 - 0
FC Deutschkreutz
St. Andra am Zicksee
0 - 0
Steinbrunn
Purbach
0 - 0
Kittsee
Honka (K)
0 - 0
Keski-Uusimaa (K)
Atletico San Luis U23
2 - 1
Tijuana U23
Puebla U23
1 - 0
Atlas U23
Southside Eagles U23
2 - 0
Moreton City U23 II
Glenorchy Knights III
2 - 10
South East United II
Olympia Warriors Hobart
3 - 4
Hobart Utd II
Thor / KA (K)
0 - 0
Víkingur Reykjavík (K)
İBV (K)
0 - 0
İR (K)
Selfoss (K)
0 - 0
Fram (K)
HK (K)
0 - 0
Grindavík (K)
Afturelding (K)
0 - 0
Grótta (K)
Lions U23
2 - 0
Redlands United U23
Preston Lions (K)
0 - 0
Calder United (K)
Manly United U20
1 - 2
Marconi Stallions U20
Sydney Olympic U20
2 - 3
Rockdale City Suns U20
Çin (K)
37 - 55
Belçika (K)
Almanya (K)
26 - 24
Nijerya (K)
Fransa (K)
0 - 0
Japonya (K)
Almanya
0 - 0
Japonya
İspanya
0 - 0
Arjantin
Fransa
0 - 0
Kanada
New Orleans Pelicans
77 - 88
Memphis Grizzlies
Sacramento Kings
69 - 73
Washington Wizards
Brooklyn Nets
102 - 100
Orlando Magic
Cleveland Cavaliers
89 - 93
Los Angeles Lakers
Utah Jazz
88 - 105
Los Angeles Clippers
Houston Rockets
83 - 93
Minnesota Timberwolves
Phoenix Suns
0 - 0
Milwaukee Bucks
Boston Celtics
0 - 0
Dallas Mavericks
Hollanda U20
80 - 68
Slovakya U20
Ukrayna U20
85 - 76
Gürcistan U20
Romanya U20
48 - 33
Macaristan U20
Finlandiya U20
0 - 0
Portekiz U20
Hırvatistan U20
79 - 48
İrlanda U20
Estonya U20
69 - 60
Kosova U20
Büyük Britanya U20
40 - 37
Letonya U20
İsveç U20
0 - 0
Bulgaristan U20
İsviçre U20
47 - 23
Azerbaycan U20
Moldova U20
44 - 104
Arnavutluk U20
Wellington Saints
67 - 104
Franklin Bulls
Dorados
86 - 80
Mineros de Zacatecas
Halcones Rojos
80 - 84
Astros de Jalisco
Soles de Mexicali
83 - 81
Halcones Rojos
Guatemala
47 - 94
Kosta Rika
Honduras
62 - 70
El Salvador
Broncos de Caracas
103 - 87
Brillantes del Zulia
Capitanes de Arecibo
109 - 107
Osos Manati
Leones de Ponce
89 - 75
Guaynabo
Saigon Heat
75 - 79
Hochiminh Wings

Hazırlık Maçları
SAAT
EV SAHİBİ - KONUK TAKIM
1
X
2
Cezayir 1. Lig
SAAT
EV SAHİBİ - KONUK TAKIM
1
X
2
Türkiye 1. Lig
SAAT
EV SAHİBİ - KONUK TAKIM
1
X
2
Türkiye Süper Lig
SAAT
EV SAHİBİ - KONUK TAKIM
1
X
2
Almanya Bundesliga
SAAT
EV SAHİBİ - KONUK TAKIM
1
X
2
Son Eklenen Maçlar
Kod
Tarih
Karşılaşma
Tahmin
Oran
Durum
140466
13.02.2023
elazığspor-karşıyaka
MS 1
1.38
Bekliyor
Tahmin: 1
Oran: 1.03
Durum: Bekliyor
08.01.2023
Fenerbahce Galatasaray
MS 1
1.38
Kazandı
Tahmin: VİP ÖZEL
Durum: Kazandı
21516321
22.08.2022
Beşiktaş - Fenerbahçe
MS 1
1.38
Kazandı
Tahmin: 0-0
Oran: 1.35
Durum: Kazandı
Tekli Maç Tahminleri
Kod
Tarih
Karşılaşma
Tahmin
Oran
Durum
140466
13.02.2023
elazığspor-karşıyaka
1
1.03
Bekliyor
08.01.2023
Fenerbahce Galatasaray
21516321
22.08.2022
Beşiktaş - Fenerbahçe
0-0
1.35
Kazandı
PREMIUM ÜYELİK
AVANTAJLARI
0
MAÇ
Hemen bültene göz atarak maç ekleyebilirsin.
WP
Toplam Oran
0.00
Toplam Tutar
0.00
Toplam Kazanç
0.00
Açıklama
  • Oynanmış iddaa kuponları iptal edilememektedir.
  • Kupon ayarların için kuponuna en az 1 maç ekledikten sonra Ayarlar simgesine tıklayabilirsin.
EN ÇOK KAZANANLAR
Kullanıcı
Sıra
Puan
1
250.00
2
250.00
3
250.00
4
250.00
5
250.00
6
250.00
7
250.00
8
250.00
9
250.00
10
250.00
SON PAYLAŞIMLAR
admin
82.12 oranında kazandıran bir kupon paylaştı.
admin
5.18 oranında kazandıran bir kupon paylaştı.
admin
58.85 oranında kazandıran bir kupon paylaştı.
admin
25.05 oranında kazandıran bir kupon paylaştı.
Sponsorlu Reklam
İstatistikler
Toplam Üye Sayısı: 39
Toplam Kupon Sayısı: 26
En Son Kayıt Olan Üye: @ knulusoy

Blog